USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 Salvador Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 Salvador Apto c/ piscina prox. a praia em Salvador PDL0903 Salvador Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903

ex. Belo Apt C Piscina Pro A Praia Em Salvador Pdl0903

Vroegtijdige boeking
2026-08-31
2026-09-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

36

Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903


Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Stiep van Salvador op 1 km afstand van het winkelcentrum Salvador.

Het appartement is binnen 10 minuten met de auto van het Parque da Cidade Joventino Silva en binnen 15 minuten met de auto van het Fonte Nova Stadion.

Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartementen bieden gasten een balkon en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een douche beschikbaar in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft de accommodatie zelfvoorzienende faciliteiten zoals een waterkoker, een koelkast en een oven. De bushalte Expresso linha verde ligt binnen een straal van 850 meter.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Faculdade Baiana de Direito
    4081 km
  • Valentine Garden
    2212 km
  • Praia de Amaralina
    4676 km
  • Church of Our Lady of Light
    2665 km
  • Escadaria Segundo Sol
    4211 km
  • Praia da Pituba
    3448 km
  • Teatro Jorge Amado
    2661 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes
    19 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 20:00
Uitchecken: van 06:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement?

    Gasten van Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Parque da Cidade Joventino Silva, op ongeveer 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het winkelcentrum Salvador (1 km) en het Fonte Nova Stadion (6 km).
  • Wat is de prijs van het boeken van Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement?

    De prijs van het boeken van Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement is $45.
  • Zijn huisdieren toegestaan in Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement?

    De gasten kunnen met hun huisdieren in Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903 appartement verblijven.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-31
2026-09-01

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Apto C/ Piscina Prox. A Praia Em Salvador Pdl0903, Brazilië

Rua Urbano Antonio De Souza Apto 903,Edifico Vitoria Regia - Condominio Parque Da Lagoa, Salvador, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved